CZ | EN | DE

NOVÁ KNIHA „TAJEMNÝ PRŮVODCE STRÁŽCE BOJIŠTĚ“ (18. 5. 2016)

Komitét pro udržování památek z války roku 1866 a Nakladatelství Pavel Mervart vydávají u příležitosti 150. výročí bitvy u Hradce Králové novou knihu určenou malým i velkým čtenářům. 

Knížka o zvídavém Matějovi a jeho dědovi je vlastně ilustrovaným průvodcem bitvou u Hradce Králové 1866 pro malé i velké. To znamená, že nabízí každému něco – těm menším záhadný příběh, obrázky, písničkya jednoduché hry, starším užitečné informace, složitější úkoly a hlášky bojujících vojáků, no a ti vůbec nejstarší či nejznalejší zde naleznou složité zápletky evropských dějin vyložené snesitelným způsobem. Ke knize jsou připraveny i zajímavé stránky www.strazcebojiste.cz

„Díky naší knížce budou čtenáři navíc moci prožít každý okamžik té velkolepé bitvy Prušáků s Rakušáky tak jako tehdejší vojáci, ba dokonce odhalit velké tajemství, které dosud nikdo nezjistil!“ uvedl jeden z autorů Vojtěch Kessler.

Publikace, jejíž vydání podpořilo město Hradec Králové, stojí 170 Kč a je k dostání na www.strazcebojiste.cz; na e-shopech www.koniggratz1866.eu/E-shop.html a www.1866.cz; v nejbližších dnech také v síti knihkupectví Kosmas.

 

  Kontakty

KÖNIGGRATZ 1866 - Garda města Hradce Králové z.s.

Velké náměstí 1
500 01 Hradec Králové
Telefon: +420 608 216 662 - Radek Balcárek
Email:

Facebook YouTube

Tato prezentace používá pouze technické soubory cookies, které jsou nutné k fungování prezentace.